[rev_slider alias=”szeroki”][rev_slider alias=”slajder_waski”]

JEDYNY AUTORYZOWANY SERWIS W PRZEMYŚLU

stag_logo

Od 15 lat montujemy i serwisujemy instalacje gazowe LPG. Naszą solidność i profesjonalizm  potwierdził producent instalacji STAG, czyniąc nas swoim jedynym oficjalnym przedstawicielem w Przemyślu. Sama instalacja gazowa to nie wszystko, liczy się także jakość montażu oraz ustawień sterownika. Nasze długoletnie doświadczenie, daje Ci gwarancję kompetentnej i starannej usługi.

Naszym celem jest wyposażanie naszych klientów w jak najlepszej, jakości produkty renomowanych marek z branży i zminimalizowanie kosztów eksploatacji pojazdu.„Samochód ma zarabiać dla nas, a nie my na samochód”.Dlatego właśnie wykorzystujemy najnowsze, sprawdzone i niezawodne technologie, by jazda samochodem była ekonomiczna a przy tym również ekologiczna.

NASZA OFERTA

Montaż i serwis instalacji gazowych STAG

Polecamy instalacje gazowe STAG  wyprodukowane przez polskiego producenta i europejskiego lidera branży LPG firmę AC S.A.
Montujemy instalacje z sekwencyjnym wtryskiem, który jest najlepszym systemem zasilania pojazdu alternatywnym paliwem.

Sekwencyjny wtrysk gazu dawkuje paliwo gazowe w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i w odpowiedniej porcji potrzebnej do poprawnej pracy silnika.

Bez problemu montujemy tego typu instalacje do samochodów turbodoładowanych czy też z kompresorem, a także do samochodów po tuningu, których moce często przekraczają 300 KM. Instalacje IV generacji są najbardziej ekonomiczne.

Prowadzimy także:

  • pełny serwis instalacji gazowych
  • wymianę i regenerację reduktorów,
  • wymianę przeterminowanych butli
  • przeglądy eksploatacyjne
  • wymianę świec oraz przewodów wysokiego napięcia

Aktualności, promocje i konkursy

dla klientów z instalacją gazową Stag

PRZEKONAJ SIĘ, ŻE INSTALACJA LPG CI SIĘ OPŁACA

Dlaczego LPG?

SEKWENCYJNY WTRYSK GAZU Jest to obecnie najlepszy system zasilania pojazdu alternatywnym paliwem. Sekwencyjny wtrysk gazu dawkuje paliwo gazowe w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i w odpowiedniej porcji potrzebnej do poprawnej pracy silnika. Bez problemu montujemy tego typu instalacje do samochodów turbodoładowanych czy też z kompresorem, a także do samochodów po tuningu, których moce często przekraczają 300 KM. Instalacje IV generacji są najbardziej ekonomiczne

Jest to obecnie najlepszy system zasilania pojazdu alternatywnym paliwem. Sekwencyjny wtrysk gazu dawkuje paliwo gazowe w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i w odpowiedniej porcji potrzebnej do poprawnej pracy silnika.

Więcej informacji o instalacjach LPG STAG

KONTAKT

ul. Lenartowicza 8
37-700 Przemyśl
tel: 16 670 11 64

e-mail: biuro@autogazprzemysl.com